çekin Kırıkkale'ye kadar sonuç alabilirsiniz

Admin

Administrator
Yönetici
Dilerseniz lafı Daha fazla uzatma çok güzel geleyim oradan Pro ile Prova telefon Tolga Abi şu an söyleyebileceğim telefon mu güzelim yok bu telefon başına gelen şeyler şu anda sizin başınıza gelen en kötü şeylerden daha beter olabilir Sevgili dostlar Gerçekten inanılmaz talihsiz cep telefon modelleri karşı karşıyayız çünkü Nerde bu olmadı İlerleyen zamanlarda inşallah normalde bu telefonun Türkiye'de satışına başlanacak de ama henüz başlamadı beklentide başlamayacak şekilde olursa ancak başlayabilir İnşallah başlar Ama şu anda başka bile şeklinde

seviyorsan Avrupa'da satışı başladı biz mi telefonun içinden geçecek Avrupa'da bile olmayabilir Bu arada yüzden getirdik arkadaşları kutuyu açmak zorunda kalmış gümrükten getirirken dışarı olur Çünkü telefonun kutusundan çıkartacak ve bugün servisinin olmadığı ve ay hangi ilin telefon özür dilerim Ama sen başka Kızlar gelecek Yani şekilde bunu YouTube'u falan kurdum ama onu anlatacağım Şu bizim hızlı şarj adaptörünü bu iki tarafta hiçbir şeyim yok Niye acaba bir tarafa hepsi yapmıyorlar ya mesela bak yemin için otomobillerde artık şu bir ihtimal yok

Bu arkadaş umutlarımla var Burada bayağı sağlam notlar aldım Hızlı şarj yok O diyor yani C30 yine aynı şimdi kulaklıkta bul yani hani çok da bir değişiklik yok arkadaşlar kablolu kulaklık saygı ile giriş yapıyor telefona 3.5 kelimesi giriş yok diye biliyorum aynen yok arkadaşlar şunları gereksiz yere bunları bırak şu telefonu jelatinden çıkartıyordu Tolga şöyle alttan çıkarttırma Ya ben Onu çıkarttım arkadaşlar yani bu hani ne diyorlar selamını bozulmasın diye ben hiç karşılaşmış gibi yaptım Kameralar kameralar anlatacağım telefondan gerçekten çok

etkilendim acayip etkilendim parmak izimi tanımadım şu anda geçer vücuda görüyorsun parmak izi tanımlamasını yaptığım tanımlamasını yaptım parmak izi tanımlaması biraz uğraştırdı ama 100 tanımlaması gerçekten çok hızlı çünkü öbür tarafta kameralar kamerada yüz tanıma hem güvenli hem Başarılı bir şekilde çalışıyor arka tarafa Tolga önce söyledi Ben de ona çok Hakverdi acayip parmak izi Bırakıyor Ya böyle bir şey olamaz ya da bulurum en kötüsü olmaz Ben böyle bir durum var bu bilgileri almış olalım güç butonu burada soldan Köşk nerede ok açma