Şöyle bir şey var Bir şey demedi Adam zaten onu duyguları

Admin

Administrator
Yönetici
Türkiye Çin'den getirdi Bize maliyeti bulunan dikeni oradaki Yuvarlan böyle hesaplarsak söz 5 cümle yakın gibi oluyor ama getiren göçmenler falan böyle işlerde aç değiliz aracılığı ile bir bu telefonu edilmiş ve sizde Eğer ben bu telefonu alacağım Google servislerine birazdan yükleyeceğim çalıştıracağım Ben bunu diyen aşağıda ne İçiyoruz yine bu telefonu satın kullanmaya getirmen gerekiyor Onu da söylemiş olayım şu telefonu böyle sen şarjı yapıyorsun bunu göstereyim şuradan ile geliyorum filmde hemen altında kablosu Sen şarj var daha kaşar şu an

artık Ne yapacağız şunu sadece edeceğim şöyle göstereyim şu anda şarj oluyor Şeyler bunlar aşağıda Bu arada bacım şurada görüyorsunuz O da burada hikaye sen ama Öncesinde bir Talebim var varsa aşağıdan tek diplomayla olabilirler sizin için hafta sonu demeden Gece gündüz demeden Düzce ya da başka kıtalar demeden yapmaya hazırız O nedenle sizden istediğimiz olalım bu unutmayın ve şu bahtsız Bedevi hakkında yorumlarınızı yapılan savaşlar aşağıda yorum kısmına yatış Hikayemiz anlatalım bu telefon geldi nene Tarayıcılar APK nın

kendisi ıslak transferleri gönderdi APK külüne giriyorsunuz sitelerinden indiriyorsun Ondan sonra ben bu indirdiğim dosyaları göremiyorum diyorsunuz Bey kuruyorsunuz Şimdi çalışıyor mu Çalışıyor ama hangi 70 yıl önce yaşadı Adam çalışıyor internet az kaldı yukarı kata bağlandık ders çalışıyor mu çok önemli çalışıyordum Eve az önce çalışıyordu Şu anda çalışmıyorum evde durup çalışıyor mu çalışıyoruz Az önce Bence şu anda da al şu anda çalışmıyor çok ilginç ben bir de bağlantımız da gayet iyi konumda Az önce çalışan uygulamalar çabuk çalışmıyor

Arkadaşlar bu arada bir şey söyleyeceğim ben Numan çalışma Bugün akşam bir güncelleme geldi güncellemeyi yaptım da ondan sonra çalışmadı bak güncellemeden önce işte göster eklemek gerekebilir güncelleyince onları da aktif etmiş olur bir şekilde yükledim arkadaşlar burada Google Play services YouTube çalışmıyor o zaman şuraya gidelim hani şu an canlı deniyorum Bu arada youtube.com girdim YouTube'dan çalışıyor duygular Haram Oldu Gençliğim Talan oldu diyoruz Hadi ben bunu yüksek çözünürlükte dinleyebilir miyim bundan seni bir yer miydi Yok bu kadar yenmeli