şeye gitmişsin başta O çok güzel değil tuzu

Admin

Administrator
Yönetici
çikolatalar burada ne var Bademlik olarak arkadaşlar kahvenin senin yanında sevindirdin olmuş gerçekten bomba olur cam yuvarlak şöyle düşün öyle yukarıda çalışın uzman oldum yani senin sizlere hediye açacak Türkçeyi geçiyoruz Bu arada şeytan dönemini gerçekten çok iyi daha ilk dakikalarda kendini çok iyi hissettirdi bu arkadaş sonraki diyorum her şeyi bu evin üstünü öpüyorum seni keşke butonu var biliyorsunuz ülkemize değilsin başlamak üzere kongrenin bulup eşini görmesi hoşuma gitti bir vayfay aramıza bağlanalım bir şekilde bağlanıp hemen bilgi

verin Bu arkadaşla bal6 var adamlar ile konuşsak gerçekten çok iyi çünkü yapabildikleri için çok başarılar Elimde bir tane de alçılı gürültü var onunla deneyeceğim gerçekten uçangöz wifi54 Tümosan Elif'in yapalım hiç yazı olduğu için 1234 gelir hesap kullanıyoruz şimdi kaydederim bu sezon altından bir parmak gibi okuyacak sahip telefon hem de kayısısı Akşama da onu da görmüş oluruz sahip hızlı bir şekilde İnce İnce dokunuşların başarıyla kaydedildi bu hiç tanımamızı yapılmamış Ayşe Baş görüşürüz kamerası var başlayayım diyorum iyi tamam düşük

Işıklı da açabilen dış telefon bazı servisleri paylaşmayın kabul ediyorum Bu arada işin bu kısmını Çok sıcak çünkü bir Android ya da iPhone telefondan söktürüyor taşımak çok kolay nasıl yapacağımızı göstereceğim başka bir cihazdan aşağı ineceğim bunu kontrol uygulaması yapabiliyorsun ben de yazacağım bir yer düşünmüştüm bir tanesi telefonumuzu telefonda diyorum böyle kamera açılıyor Burada şu arkada okutuyorum telefona bağlanılıyor diyor ki telefon arasına girmeye çalışıp bağlantı kuracak arkadaşlar transfer konusunda inanılmaz hızlı işledik

devam etsin görmüş olduğunuz gibi deyince önceki Android telefonda kullanılır tanesi buraya Akça ve bununla beraber gösterim aktarıldığı taşımak sarıldı şimdi ihtiyaç duyduğunuz uygulamalıyım eğlenmek indirebiliyoruz arkadaşlar Gerçekten sizi yerel olarak çok takip etsenize geçmişte gerçekten Başarılı bir operasyon olduğunu söyleyebilir bazen sosyal ağlardan WhatsApp durumları da ile görüşeceğim amsilk tarafı Tamam dedi öbür taraf şu anda kurulumu gerçekleştiriyor gerçekten çok hızlı bir işlemci var Huawei kirin 980 metrenin üstüne sahip olan