gerekir Çünkü telefonu sahip olduğu işlemci

Admin

Administrator
Yönetici
Platformu Yapay Zeka için gerçekten çok iyi işler ortaya çıkardık Yapay Zeka karşınıza günlük hayatımızı nasıl çıkıyor şöyle mesaj video çekerken enteresan köpekleri çok tatlı bir şekilde vereceğiz şimdi bunları dinle göstereceğim ama bir tanesi Zamanı durdurun nefesi şimdi bunun ne anlama geldiğini sonra ekranda görüyorsunuz Bir sonraki Özellikle sosyal medyada paylaştığı için gezilecek olan yavaş hep beraber görelim son olarak paralel Dünya üzerinde sizlerle paylaşmak istiyorum şimdi daha fazla uzatmayacağım bahsettiğini

kameralarla önce gün içerisinde sonucu Şaka şaka bölgelerde daha sonra çıkacağız örnek fotoğraf video çeken seçim bunların internet üzerinden baş başa bırakacağım Bu telefonu beşgenin fotoğraf video senin elinde Bu telefonun performansı şimdi Telefonun hep olmamışsın öğrenebilmek için bazı 80 sizlerle paylaşacağımız bunlar arasında işlemcili ancak olan öncesi gibi bazı birimlerden sonrasının tesisatçısı Tabii ki şimdi işlemci tarafından metreden yeni 78g işlemcisini kullanıyor Şimdi balkon tarafında işlemci modeli sonunda Yani hani senin

karşılayacak telefon modeli anlamına geliyor ama bunun ne kadar yerine geldiğini birazdan sizlerle paylaşacağım İşlemci önemli ülkemizde şu anda yok Ama gelecek ödeyecek geldiğinde bu telefonda zaten bu teknoloji hazır vaziyette sizlerin kullanımına sunulmuş olacaksa Yıldızlar bu konu hakkında biraz bilgi vereceğim hissetmemiştim sahip olan bir bellek var depolama alanında ise 28 veya 256 GB'lık seçeneklerden biriniz ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz bu defa Müzesi'nde kimse ki o yüzden çok önemli diye adlandırır onların sürümleri var 2.2 destekliyor

okuma yazma konusunda bir oyun önünde oynarken 4 kalıcı olarak çekerken ihtiyacı olan bir okuma-yazma teknolojisi diyebiliriz büyük olunca Tabii ki daha uzun süre Ama senin boşaldığında ne kadar bütün içerisinden çok güzel Çok şık bir şarj aleti çıkıyor demiştim 33 bastığında şarj edebilen aynı zamanda 33315 bekliyor Bu telefonla beraber sonuna kadar kullanabiliyorsunuz bilseniz Acaba ne kadarını şarjı bitti de açalım ve tekstilci yapalım telefon hoparlörü kullanan kişi aynı zamanda emekli teknolojisinde desteklediğini hatırlatmış olalım bağlantılar