haberiniz olsun Şimdi vurma devam ediyoruz

Admin

Administrator
Yönetici
bu ara beni gerçekten çok seviyorum arkadaşlar arka Sen güzel bir ara dedim koca koca neler var Gayet büyükdede ekranı mısın Bu arada saçların çok güzel Neden Çünkü evde tutuşup kolaylaştıran bir tasarım varovayla Taslaman Bununla beraber şu konuda önündeki kameradan ne oluyor sol üst köşeye atılmıştır Bir Gemi kameradan bastırır bu aslında içeri odaklanmamızı sağlayan organı ile Sol üst köşede yanında genel ortak bir şey diyor muyuz onu ben de güzel bir tasarım olduğunuz aynı zamanda E kanka sonuna da faydası olan yüz tasarımı

şimdi Türkçeyi seçtim devam ediyorum arkadaşlar Türkiye'yi seçtin sözleşmeyi onayladım SIM kart kontrol ediyor bu attığım Evet şimdi herhangi bir arsa alımında beklemeyeceğim kabul etmiyorum indir şifre koyduğum şifreyi unuttum diye uyarıyor ama koyalım şifreyi hiç kimsenin bilemeyeceği bir şifre tekrar bir titreşimle zamanın geri bildirimde bulunun Arkadaşlar şu anda parmak izi okuyucusu yan tarafta 40 şey olur susuyorum çünkü şey olmamıştır hangi sonuçları verdiğinde şu gözleriniz ya Bazı ince ayarlar için yeni kaç kere konuşmaya devam

edecek süper en son kısım kaldır ve başarı Öğrenmenin güvenli bir şekilde satın alabilmeniz için videolu açıklaması üzerinden tıklayarak öğrenebilirsiniz şimdi paylaşacağım Öncelikle ekran çözünürlüğü 2004 x 1080 norwegisch başarmış 402 Az önce 90 ekran yenileme oranı var demiştir Bir de ekranın Dokunma hassasiyeti var o da 240 Hertz Bu bize ne zaman lazım oluyor Sadece oyun oynarken lazım oluyor peki bu telefon oyun içinde birazdan sizlerle oyun setleri paylaşacağım şimdi ben cevap verip eve oyun oynayabiliyorsun ama nasıl bir sonuç

alacağız onu birazdan göreceğiz geçmeden önce biraz da kamera yapısından sizlere bahsetmek istiyorum arka tarafta güçtedir kameraya ön tarafta da az önce bahsetti selfie kamerasını şimdi Arka taraftaki kameraları geçtiğinizde 64 megapiksel çözünürlüğe sahip olan ev kameranın kameranız var dönüşte Tütüncü kamera 5 megapiksel 2.43 kamera ne işi var Hemen cevap veriyorsun kamera arkadaşlar arkadaki kameralara ek olarak kameralarda video çekemiyoruz ön kamerayla su değiştir otobüse dese bile şekil hakkının detaylarını anlatmak